David Rusňák, investor s českou duší

vloženo: 29.12. 2016 / autor:

Pro rozvoj české ekonomiky potřebujeme úspěšné investory, kteří budou podnikat na našem trhu. Takovým je například David Rusňák, který své zhodnocené investice ponechává v České republice, kde je dále investuje a nevyvádí je za hranice, jak je tomu u spousty jiných společností. Investiční skupina DRFG se orientuje na český trh. Pomáhá tak rozvíjet naši ekonomiku, vytváří nová pracovní místa pro české občany a pod jeho rukama roste neuvěřitelné množství smysluplných a velmi dobře fungujících projektů. David Rusňák se rozhodl rozvíjet svůj business v českém prostředí, neboť se řídí filozofií, že investovat by se mělo jen tam, kde tomu člověk rozumí a do čeho vidí. Vzrůstající prosperita jeho společnosti DRFG je důkazem, že své práci rozumí, a že na českém trhu opravdu lze uspět.

Investiční skupiny DRFG a její portfolio

Investiční portfolio společnosti DRFG je aktuálně rozděleno do pěti oblastí, jakými jsou nemovitosti, energetika, telekomunikace, zdravotnictví a finanční služby. Pod ty spadá také dluhopisový fond DRFG UCITS Bond Fund a jeho dluhopisy DRFG, investovat s DRFG jde již od 100 korun. David Rusňák totiž myslí i na drobné investory a v tom je jeho síla. I za přispění těchto malých ryb dává vzniknout moři, ze kterého vzchází velké příležitosti a tím pádem i prosperita klientů i samotné investiční společnosti DRFG. Pokud si tedy zakoupíte DRFG dluhopisy, tak budou vaše peníze náležitě zhodnoceny. Společnost stojí na mnoha stabilních pilířích a nesází jen na jednu kartu. Kromě dluhopisového fondu provozuje společnost DRFG i fond zaměřený na komerční nemovitosti.

DRFG dluhopisy, možnost investic a doporučený investiční horizont

Investiční dluhopisový fond je založený investiční skupinou DRFG ve spolupráci s lichtenštejnským správcem fondů, společností CAIAC Fund Management. Auditorem je renomovaná společnost Deloitte a jejím depozitářem NEUE BANK AG. Fond je také notifikován Českou národní bankou pro prodej široké veřejnosti v celé České republice. Fond je vhodný pro vyvážené investory tolerující malou míru rizika a upřednostňující konzistentní výnosy. Pokud jde o minimální doporučený investiční horizont, ten je stanoven na 3 roky. Fond DRFG dluhopisy nabízí možnost jak jednorázové, tak i pravidelné investice již od 100 korun. Nemáte-li zkušenosti na trhu investování a teprve je sbíráte, právě jste našli ideální příležitost, jak začít zhodnocovat své peníze. 

komerční prezentace