Čtvrtý ročník Slavností vína se blíží, proběhne už v pátek 9. listopadu 2018 v prostorách hotelu NH Collection Olomouc Congressse. Na společenském večeru bude možné ochutnat kvalitní vína z celé Moravy.

„Mezi zúčastněnými vinařstvími můžete nalézt např. značky Springer, Sonberk, Arte Vini, Mikrosvín Mikulov, Proqin, Réva Rakvice, Pfeffer, Soška, Vajbar, Fabikovič, Jakubík, Radocha a další. Mimoto vás čeká také jedinečná a neopakovatelná zážitková gastronomie šéfkuchaře Petra Zučka a jeho týmu, který svými kulinářskými kouzly vynese Vaše chuťové buňky do nebe,” láká především na gurmánské zážitky ředitel NH Collection Olomouc Congress Tomáš Rousek.

Celým večerem věnovaným vínu účastníky provede energická herečka a moderátorka Bára Štěpánová. Jako hlavní hudební host se představí zpěvák a kytarista Petr Bende. „Nebude chybět ani kapela Kanci paní Nadlesní, DJ’s Radia Haná a o taneční podívanou se postará studio Tomáše Komendy,” popisuje část programu letošní slavnosti ředitel spolupořádající agentury Forsberg Marek Berger.

„Součástí akce je i anketa o nejoblíbenějšího vinaře. Navíc má letošní ročník opět charitativní rozměr – na pomoc dvouletému Lukáškovi, kterému byla diagnostikována akutní lymfoblastická leukémie poputuje výtěžek z dražby grafiky Kristiana Kodeta. Pomáhat je potřeba,” dodává ředitel spolupořádajícího Radia Haná David Foretník.

Snímek z loňského ročníku akce jsme převzali z webu pořadatelů.